Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

18562.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Bajza József összegyűjtött munkái. III. kötet. Sajtó alá rendezte: Badics Ferenc. Bp., 1899, Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.
18563.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18565.

Rufpreis:
1 000 HUF

18566.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Francois Villon: Francois Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp.,2002, Forever. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18567.

Rufpreis:
1 000 HUF

18568.

Rufpreis:
1 000 HUF

18569.

Rufpreis:
1 000 HUF

18571.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kóbor József: Ösvény a csillagok alatt. Versek. Bp.,2003, Kairosz. Kiadói papírkötés.
18572.

Rufpreis:
800 HUF

Balázs Béla: Az én utam. Versek. Bp.,1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
18573.

Rufpreis:
800 HUF

József Attila: Szépség koldusa. Versek. Szeged,1980, Somogyi-könyvtár. Kiadói papírkötés.  Megjelent 3000 példányban. József Attila születésének 75. évfordulójára kiadta.
18574.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wilhelm Busch: Páduai Szent Antal. Wilhelm Busch illusztrációival. Fordította: Kende István. Bp.,1958, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
18575.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF