Dóczi Lajos munkái IX. kötet: Schiller: Wallenstein. II. kötet. Drámai költemény három részben. Fordította: Dóczi Lajos. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), Hornyánszky Viktor-ny. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
Dóczi Lajos munkái X. kötet: Goethe költeményei. Fordította: Dóczi Lajos. Bp.,1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
Stockton, Frank R(ichard): Pomona úti levelei Euphemiához, volt feleségéhez Forditotta Zigány Árpád Frost A. B. eredeti képeivel Bp. 1901. Franklin-Társulat. 206 l. Kiadói vaknyomásos egészvászon sorozatkötésben szennylap kijár.