https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lévay Botondné - Haiman György: A Kner-nyomda, kiadványainak tükrében 1882-1944 I. kötet Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1
18576.

Lévay Botondné - Haiman György: A Kner-nyomda, kiadványainak tükrében 1882-1944 I. kötet Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
1
18577.

Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Würtz Ádám által illusztrált könyv:  Navarrai Margit: Heptameron. Fordította: Antal László. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
1
18578.

Würtz Ádám által illusztrált könyv: Navarrai Margit: Heptameron. Fordította: Antal László. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Oldal József: Beszélykék az ifjuság számára. Pest, 1862. Szerző tulajdona - Gyurián József és Noséda Gyula könyvnyomdája. [8] + 159 + [1] p. Egyetlen kiadás. Fűzve, kiadói borítóban, papírragasztóval megerősítve. Ritka.
1
18579.

Oldal József: Beszélykék az ifjuság számára. Pest, 1862. Szerző tulajdona - Gyurián József és Noséda Gyula könyvnyomdája. [8] + 159 + [1] p. Egyetlen kiadás. Fűzve, kiadói borítóban, papírragasztóval megerősítve. Ritka.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp.,é.n., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, ex libris-szel.
1
18581.

Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp.,é.n., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, ex libris-szel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pálffy Judit: Szerelmes album. hn.,é.n, Pálffy Judit - Iskolaszolga Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
1
18582.

Pálffy Judit: Szerelmes album. hn.,é.n, Pálffy Judit - Iskolaszolga Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Plutharkhosz: Iszisz és Oszirisz. Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta: W. Salgó Ágnes. Bp.,1986, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
1
18583.

Plutharkhosz: Iszisz és Oszirisz. Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta: W. Salgó Ágnes. Bp.,1986, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabolcsi Bence: Beethoven. Bp, 1948, Új Idők. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1
18584.

Szabolcsi Bence: Beethoven. Bp, 1948, Új Idők. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dormándi László (szerk.): Kis enciklopédia - A tudományok és művészetek összefoglalása. Bp., é.n., Pantheon. 710 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
18585.

Dormándi László (szerk.): Kis enciklopédia - A tudományok és művészetek összefoglalása. Bp., é.n., Pantheon. 710 p. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése. II. kötet: Kisfaludy Károlytól mostanig. Összeállította: Beöthy Zsolt. Bp.,1891, Athenaeum, 1 t.+414 p. Hatodik, javított és bővített kiadás. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel és borítóval.
1
18586.

A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése. II. kötet: Kisfaludy Károlytól mostanig. Összeállította: Beöthy Zsolt. Bp.,1891, Athenaeum, 1 t.+414 p. Hatodik, javított és bővített kiadás. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel és borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Polgár Géza: Örök fiatalok, akik látták a múltat. Bp.,1942, Dr. Vajna és Bokor. 16 egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1
18626.

Polgár Géza: Örök fiatalok, akik látták a múltat. Bp.,1942, Dr. Vajna és Bokor. 16 egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sax Rohmer: Az arany skorpió. (Fo-Hi.) Keleti misztérium. Fordította: Zsombory István. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarka gyűrött, az egyik sarka kissé hiányos, de belül jó állapotban.
1
18627.

Sax Rohmer: Az arany skorpió. (Fo-Hi.) Keleti misztérium. Fordította: Zsombory István. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarka gyűrött, az egyik sarka kissé hiányos, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse