https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
MTA sorozat kötetei. 3 db: Csengery: Euripides drámái II.-II.; Faguet Emil: A XVIII. század. Irodalmi tanulmányok. ford: Haraszti Gyula. Bp., 1898. (Egy lap kijár) Egységes, egészvászon sorozatkötésben.
1
18517.

MTA sorozat kötetei. 3 db: Csengery: Euripides drámái II.-II.; Faguet Emil: A XVIII. század. Irodalmi tanulmányok. ford: Haraszti Gyula. Bp., 1898. (Egy lap kijár) Egységes, egészvászon sorozatkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Bartha József: Eszthetika. Tudományos Zsebkönyvtár. Bp.,1910, Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
1
18518.

Dr. Bartha József: Eszthetika. Tudományos Zsebkönyvtár. Bp.,1910, Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal. Második kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Németh László: Cseresnyés. Színjáték. Karácsony Sándor tanulmányával. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.) Kiadói papírkötés. Első kiadás.
1
18519.

Németh László: Cseresnyés. Színjáték. Karácsony Sándor tanulmányával. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.) Kiadói papírkötés. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bródy László: Bohóc. Bp., 1921, Athenaeum-ny., 72 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót amatőr módon beragasztották, körbevágott, eredeti papírborítóval, két újságcikkel, az egyiket beragasztották. Amatőr módon beragasztott képeslapon a szerző saját kezű soraival, aláírásával, valamint a címlapon aláírásával.
1
18520.

Bródy László: Bohóc. Bp., 1921, Athenaeum-ny., 72 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót amatőr módon beragasztották, körbevágott, eredeti papírborítóval, két újságcikkel, az egyiket beragasztották. Amatőr módon beragasztott képeslapon a szerző saját kezű soraival, aláírásával, valamint a címlapon aláírásával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Révai József: Ady. Bp.,1952, Szikra. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
1
18526.

Révai József: Ady. Bp.,1952, Szikra. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József 2 műve: Kopjafák. Erdélyi Szémíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, é.n. ,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés.  Az én népem. SzEFHE - Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesületének Kiadása. Bp.,é.n.,Révai-ny. Kiadói egészvászon-kötés. 0
1
18527.

Nyírő József 2 műve: Kopjafák. Erdélyi Szémíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, é.n. ,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés. Az én népem. SzEFHE - Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesületének Kiadása. Bp.,é.n.,Révai-ny. Kiadói egészvászon-kötés. 0

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Palotai Erzsi 4 műve, a szerző dedikációival, valamint saját kézzel írt levele, 2 beírt oldal, Palotai Erzsi (1907-1988) előadóművész, író, műfordító és férje Komlós Aladár (1892-1980)  író, költő, műfordító, irodalomtörténész aláírásaival:  Hosszú éjszaka. Bp.,1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos vászonborítóval, dohos. A szerző dedikációjával.   Költők, versek, találkozások. Bp.,1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.   Karambol. Bp.,1978, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.    Igen. Bp.,1971, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
1
18528.

Palotai Erzsi 4 műve, a szerző dedikációival, valamint saját kézzel írt levele, 2 beírt oldal, Palotai Erzsi (1907-1988) előadóművész, író, műfordító és férje Komlós Aladár (1892-1980) író, költő, műfordító, irodalomtörténész aláírásaival: Hosszú éjszaka. Bp.,1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos vászonborítóval, dohos. A szerző dedikációjával. Költők, versek, találkozások. Bp.,1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált. Karambol. Bp.,1978, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált. Igen. Bp.,1971, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp.,é.n., Nyugat. Kiadói egészvászon-kötésben. Ex librissel
1
18529.

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp.,é.n., Nyugat. Kiadói egészvászon-kötésben. Ex librissel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdélyi Szépmíves Céh Könyvek 6 db kiadványa: Tamási Áron: Ábel a rengetegben, Ábel Amerikában, Jégtörő Mátyás, Nyírő József: Isten igájában, A sibói bölény, Makkai Sándor: Egyedül. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopott borítóval, egy-két kötet fűzése laza, az egyik kötése javított.
1
18530.

Erdélyi Szépmíves Céh Könyvek 6 db kiadványa: Tamási Áron: Ábel a rengetegben, Ábel Amerikában, Jégtörő Mátyás, Nyírő József: Isten igájában, A sibói bölény, Makkai Sándor: Egyedül. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopott borítóval, egy-két kötet fűzése laza, az egyik kötése javított.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karriérek sorozat 3 kötete, Balla Ignác: Edison. Budapest, 1912. Cholnoky Jenő: Nagy Tudósok; Amerika koronázatlan királyai. Karriérek Kiadóhivatala. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
1
18531.

Karriérek sorozat 3 kötete, Balla Ignác: Edison. Budapest, 1912. Cholnoky Jenő: Nagy Tudósok; Amerika koronázatlan királyai. Karriérek Kiadóhivatala. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vegyes könyvtétel, 29 db:  Világjárók sorozat 27 kötete. Bp.,1960-1969, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kissé kopottas borítóval.+Jacques Picard: 11000 méter mélységben. Bp., 1965, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.+Mark Twain: Utazás az egyenlítő körül. Világjárók. Klasszikus útleírások IV. Bp.,1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1
18533.

Vegyes könyvtétel, 29 db: Világjárók sorozat 27 kötete. Bp.,1960-1969, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kissé kopottas borítóval.+Jacques Picard: 11000 méter mélységben. Bp., 1965, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.+Mark Twain: Utazás az egyenlítő körül. Világjárók. Klasszikus útleírások IV. Bp.,1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ujvári Sándor: A véletlenek embere. Bp.,1939,Fővárosi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban. A szerző, Ujvári Sándor (1904-1988) dedikációjával.
1
18535.

Ujvári Sándor: A véletlenek embere. Bp.,1939,Fővárosi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban. A szerző, Ujvári Sándor (1904-1988) dedikációjával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse