Dickens Károly: Bleak house. (Pusztaház.) Fordította: Dr. Récsi Emil. Pest, 1855, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 164+163+160 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, az első résznél a címlapon hiánnyal, a II. rész 161-164. oldala a III. részhez van bekötve a 16-17. oldal közé.
Erdős Renée: Beszerkesztett utak. Ősök és ivadékok III. rész. Bp., é.n, Dick Manó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel. A szerző által aláírt.
1943-1944 Nemzeti Könyvtár 5 kötete: Ady Endre: Ifjú szívekben élek. (113. sz.), Jankovich Ferenc: Forr a világ. (109-110. sz.), Asztalos Miklós: És seregek támadtak. (115. sz.), Bibó Lajos: A láp. (114. sz.), Ijjas Antal: Pázmány a nemzetpolitikus. (111-112. sz.) Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.
Bartók Béla: Cantata Profana. A kilenc csodaszarvas. Kroó György előszavával. Réber László rajzaival. Bp.,1974, Zeneműkiadó. Kiadói nyl-kötésben, kopott borítóval és gerinccel. Számozott (1500/1197.) példányban.
Híres asszonyok. Vázlatok a világtörténet nevezetes nőalakjairól. + Híres szerelmesek. Bp., 1908-1909, Franklin-Társulat, XVI+348+336 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.