Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

Blazovich Jákó: A legfájóbb válság. Bp., é.n., Korda. Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, kissé foltos borítóval.
17339.

Rufpreis:
1 000 HUF

17340.

Rufpreis:
1 000 HUF

17341.

Rufpreis:
1 600 HUF

17342.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdős Renée: Beszerkesztett utak. Ősök és ivadékok III. rész. Bp., é.n, Dick Manó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel. A szerző által aláírt.
17343.

Rufpreis:
1 200 HUF

1943-1944 Nemzeti Könyvtár 5 kötete:  Ady Endre: Ifjú szívekben élek. (113. sz.), Jankovich Ferenc: Forr a világ. (109-110. sz.), Asztalos Miklós: És seregek támadtak. (115. sz.), Bibó Lajos: A láp. (114. sz.), Ijjas Antal: Pázmány a nemzetpolitikus. (111-112. sz.) Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.
17344.

Rufpreis:
1 000 HUF

Chamisso, Adalbert von: Schlemihl Péter csodálatos története. Bp., 1921, Genius. Kissé kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
17345.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bartók Béla: Cantata Profana. A kilenc csodaszarvas. Kroó György előszavával. Réber László rajzaival. Bp.,1974, Zeneműkiadó. Kiadói nyl-kötésben, kopott borítóval és gerinccel. Számozott (1500/1197.) példányban.
17346.

Rufpreis:
1 600 HUF

Híres asszonyok. Vázlatok a világtörténet nevezetes nőalakjairól. + Híres szerelmesek. Bp., 1908-1909, Franklin-Társulat, XVI+348+336 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17347.

Rufpreis:
2 400 HUF

Docendo Discmus. Tanítva tanulunk. A 100 éves Könyves Kálmán Gimnázium évkönyve. 1905-2005. Bp., 2005, Könyves Kálmán Gimnázium. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (100/37) példány.
17348.

Rufpreis:
800 HUF

17349.

Rufpreis:
5 000 HUF

17350.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF