Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

Cserzy Béla: Késő aratásom. Szeged, 1928, Endrényi Lajos. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17291.

Rufpreis:
1 000 HUF

17292.

Rufpreis:
1 000 HUF

17293.

Rufpreis:
1 000 HUF

17294.

Rufpreis:
800 HUF

17295.

Rufpreis:
1 000 HUF

17296.

Rufpreis:
3 000 HUF

17297.

Rufpreis:
800 HUF

17298.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az Új Idők nótáskönyve. Bp., 1933, Új Idők. Korabeli félvászon-kötésben, kopottas borítóval, ceruzás jegyzetekkel.
17299.

Rufpreis:
1 200 HUF

Banánosdoboznyi vegyes könyv
17300.

Banánosdoboznyi vegyes könyv

Rufpreis:
1 000 HUF

17301.

Rufpreis:
1 000 HUF

Remenyik Zsigmond: Nagytakarítás. Remenyik Zsigmond szatirikus esszéiből. A Képzelgő lámpagyújtogató. Fordítások Remenyik Zsigmond spanyol nyelvű műveiből. Bp., 1979-1980, Magvető. Kartonált papírkötésbe.
17302.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF