Gr. Corti Egon Cäsar: Erzsébet. A királyné hátrahagyott iratai, leányának naplója és egyéb eddig ismeretlen naplók és feljegyzések alapján. 45 képpel és fényképpel. Reprint kiadás. Kartonált kötés, papír védőborítóval.
Kalló Ferenc: A Sikátor-utca orvosa. Győrgyfi István rajzaival. Bp., é.n. Szent István-társulat,(Stephaneum-ny.), 123 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
Komáromi János: Tilinkó. Komáromi János Munkái Gyüjteményes Kiadás. XI. Bp.,(1930),Genius,210+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző dedikációjával.
Walter von der Vogelweide válogatott versei. Vál., összeáll. és az utószót írta: Kereszutry Dezső. Bp.,1961, Magyar Helikon, 196 p. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Kiadói félbőr-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.