Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

17327.

Rufpreis:
1 000 HUF

17328.

Rufpreis:
1 000 HUF

17329.

Rufpreis:
800 HUF

Vajda János: Kisebb költemények. Kiadja: Kisfaludy-Társaság. Pest, 1872, Athenaeum, 250 p. Első kiadás.  Kiadói papírkötésben, hiányos borítóval, tulajdonosi névbélyegzővel.
17330.

Rufpreis:
2 800 HUF

Csendes Béla: Ráadás a maradékból. Versek. 1991-1994. Wien (Bécs), 1995, Sodalitas. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17331.

Rufpreis:
1 200 HUF

17332.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Michel Masson: Les Enfants Célébres ou Histoire des Enfants. Paris, 1864, Didier et C. Nyolcadik kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.   Szmrecsányi Szmrecsányi Magdolna (1911-1984) zenetanár, Szmrecsányi Szmrecsányi György (1876-1932) legitimista politikus, és tahi Unger Adélt (1879-1948) lányának ex libris-szével.   Unger Adél, tahi Unger Béla (1843-1920) lánya, ifj  Antal (1801-1868) fiának leányunokája. Unger Antal Pollack Mihály (1773-1855) neves építész veje.
17333.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth Béla: A spiritizmusról. Bp.,1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 136 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott, sérült borítóval, a hátsó borító elvált a könyvtesttől, megviselt állapotban.
17334.

Rufpreis:
1 000 HUF

Juristowski Miklós: Vén diófák árnyékában. -- fantasztikus regénye. Első kiadás. Bp., 1935. magyar Szépirodalmat Pártolók Egyesülete. Egészvászon védőborítóval.
17335.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kőrösi Csoma Sándor és tudományos műhelyeink. 1999. Szerk.: Gazda József. Kovászna-Csomakőrös,1999, Kőrösi Csoma Sándor Közművelődési Egyesület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17336.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

17337.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bertha Bulcsu: A bajnok élete. Bp.,1969, Kozmosz. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. . A szerző által aláírt.
17338.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF