Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1779101
18628
343
1781302
18629
343
Rendőrség 1993. Szerk.: dr. Csányi Klára. Bp.,1994, (Országos Rendőr-főkapitányság), Ságvári Nyomda-ny. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
1781284
18630
343
Rendőrség 1995. Szerk.: dr. Csányi Klára. Bp.,1996, (Országos Rendőr-főkapitányság), Ságvári Nyomda-ny. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 2500 példányban.
1781270
18631
343
Rendőrség 1999. Szerk.: dr. Dutka Antal. Bp.,2000, Országos Rendőr-főkapitányság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1781313
18632
343
Rendőrség 2004. Szerk.: Németh Lajos. Bp.,2005,Országos Rendőr-főkapitányság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1763468
18633
343
1808922
18634
343
1808909
18635
343
Emil Droonberg: Alaszkai aranyvilág. Ford.: Medveczky Bella. Bp., é.n, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban.
1809436
18636
343
1791041
18638
343
1763213
18639
343
2200
Cs. Szabó László: Vérző fantomok. Elbeszélések. "Jót 's jól!"München,(1979), Újváry "Griff" Verlag, 226+2 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Emigráns kiadás. Első kiadás.
1818929
18640
343
Hornyánszky Gyula: A görög felvilágosodás tudománya. Hippokrates. Bp., 1910, MTA. Kiadói egészvászon-kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF