Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

18641.

Rufpreis:
5 000 HUF

18642.

Rufpreis:
3 000 HUF

18643.

Rufpreis:
1 600 HUF

18644.

Rufpreis:
1 200 HUF

18645.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

18646.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, megviselt állapotban. kissé kopottas, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel a 32-33. oldalaknál. A szerző által dedikált!
18647.

Rufpreis:
2 800 HUF

18648.

Rufpreis:
5 000 HUF

Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, szerzői. A szerző dedikácójával. Kicsit sérült vászonkötésben, jó állapotban.
18649.

Rufpreis:
2 000 HUF

Katona József: Bánk bán. Magyar Remekírók. Pest,1862, Heckenast, 242 p. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, sérült, javított gerinccel, kopott borítóval, az arckép hiányzik.
18651.

Rufpreis:
3 000 HUF

18652.

Rufpreis:
2 000 HUF

Somogyváry Gyula: A Rajna ködbevész. Bp.,(1935),Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban. Első kiadás. Szép állapotban.
18653.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF