Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

Földessy Gyula: Újabb Ady-tanulmányok. Berlin, 1927, Ludwig Voggenreiter Verlag Magyar Osztály. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
18654.

Rufpreis:
1 600 HUF

18655.

Rufpreis:
2 000 HUF

Illyés Gyula: Csizma az asztalon. [Bp.], é. n., Nyugat. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
18656.

Rufpreis:
2 000 HUF

18657.

Rufpreis:
1 000 HUF

18659.

Rufpreis:
1 000 HUF

18660.

Rufpreis:
1 400 HUF

18661.

Rufpreis:
800 HUF

18663.

Rufpreis:
2 800 HUF

18664.

Rufpreis:
1 000 HUF

18665.

Rufpreis:
2 000 HUF

18666.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kalevala. Fordította, kísérő tanulmánnyal ellátta, és a felvételeket készített: Rácz István. Bp., 1980, Európa. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18668.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF