https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 282
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1867042
17351
343
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mereskovszkij munkái sorozat 10 kötete.(8 mű 10 kötetben.) Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik töredék kötet, változó, többnyire kopott, rossz állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
982563
17352
343
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rudolf Hans Bartsch: Der Letzte Student. Berlin unfd Wien, é.n., Ullstein. Ragasztott, viseletes karton kötésben. Louis Gallet: Captain Sata oder Abenteuer des Cyrano de Bergerac von - - Leipzig, é.n., Philipp Reclam. Illusztrált, kiadói vászon kötésben. Viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
982421
17353
343
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Madelon St. Denis: Mord im Kampenlicht. Berlin, é.n., Umtein. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban. Brochaska Illustrirte Mnats- Bande. Dritter Jahrgang. I Band. Wien, é.n., Brochasta. Gót betűs, dombornyomott, egészvászon kötésben. 1875505
17354
343
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Makkai Sándor: Sárga vihar 1-2. kötet. Bp.,1934, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, névbélyegzővel. Első kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
1936700
17355
343
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Norman Mailer: Marilyn. Fordította: Bart István. Bp.,1986,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1869248
17356
343
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Forró Pál Munkái sorozat 8 kötete. Gyűjteményes díszkiadás. Bp.,1928, Rozsnyai Károly. Kiadói aranyozott vörös egészvászon-kötés, változó állapotban, kissé kopott gerincekkel, két gerincen sérüléssel. 1905952
18508
343
0
4800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Örkény István művei 7 db: Örkény István drámák 1-3. kötet. Szerk.: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Búcsú. Kiadatlan novellák. Összegyűjtötte: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1989, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Önéletrajzom töredékekben. Befejezetlen regények. Összeállította: Radnóti Zsuzsa.Örkény István művei. Bp.,1983, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Egyperces novellák. Összeállította: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1999, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Lágerek népe. Emlékezők. Szerk.: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,2000, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1905961
18509
343
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kertész Imre 3 műve: Sorstalanság. Ötödik kiadás. Az angol lobogó. Elbeszélések. Negyedik kiadás. Felszámolás. Első kiadás. Bp.,2001-2003,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1904674
18511
343
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Az Ujság Dekameronja. 100 magyar író 100 magyar elbeszélése 25 éves fennállásának ünnepére. A kötet címlapját és díszeit Kner Albert készítette. Bp.,1927, Az Ujság, (Hungária-ny.), 194+2 p. Kiadói zsinórfűzött papírkötésben, szakadt borítóval, és szakadozott lapszélekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
1904691
18512
343
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Somogyi Hírlap Millenniumi Almanach 2001. Szerk.: Dr. Kercza Imre. Kaposvár, 2001, Axel Springer. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1882790
18515
343
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Ferenc: Andor. Bp.,1918, Athenaeum. Második kiadás. Félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1833266
18516
343
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírbátor, Magyarország. Az Európai Unió városai sorozat. Bp., 2004. Ceba kiadó.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse