https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Mereskovszkij munkái sorozat 10 kötete.(8 mű 10 kötetben.) Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik töredék kötet, változó, többnyire kopott, rossz állapotban.
1
17351.

Mereskovszkij munkái sorozat 10 kötete.(8 mű 10 kötetben.) Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik töredék kötet, változó, többnyire kopott, rossz állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rudolf Hans Bartsch: Der Letzte Student. Berlin unfd Wien, é.n., Ullstein. Ragasztott, viseletes karton kötésben. Louis Gallet: Captain Sata oder Abenteuer des Cyrano de Bergerac von - - Leipzig, é.n., Philipp Reclam. Illusztrált, kiadói vászon kötésben. Viseltes állapotban.
1
17352.

Rudolf Hans Bartsch: Der Letzte Student. Berlin unfd Wien, é.n., Ullstein. Ragasztott, viseletes karton kötésben. Louis Gallet: Captain Sata oder Abenteuer des Cyrano de Bergerac von - - Leipzig, é.n., Philipp Reclam. Illusztrált, kiadói vászon kötésben. Viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Madelon St. Denis: Mord im Kampenlicht. Berlin, é.n., Umtein. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban. Brochaska Illustrirte Mnats- Bande. Dritter Jahrgang. I Band. Wien, é.n., Brochasta. Gót betűs, dombornyomott, egészvászon kötésben.
1
17353.

Madelon St. Denis: Mord im Kampenlicht. Berlin, é.n., Umtein. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban. Brochaska Illustrirte Mnats- Bande. Dritter Jahrgang. I Band. Wien, é.n., Brochasta. Gót betűs, dombornyomott, egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Makkai Sándor: Sárga vihar 1-2. kötet. Bp.,1934, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, névbélyegzővel. Első kiadás.
1
17354.

Makkai Sándor: Sárga vihar 1-2. kötet. Bp.,1934, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, névbélyegzővel. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Norman Mailer: Marilyn. Fordította: Bart István. Bp.,1986,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
17355.

Norman Mailer: Marilyn. Fordította: Bart István. Bp.,1986,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Forró Pál Munkái sorozat 8 kötete. Gyűjteményes díszkiadás. Bp.,1928, Rozsnyai Károly. Kiadói aranyozott vörös egészvászon-kötés, változó állapotban, kissé kopott gerincekkel, két gerincen sérüléssel.
1
17356.

Forró Pál Munkái sorozat 8 kötete. Gyűjteményes díszkiadás. Bp.,1928, Rozsnyai Károly. Kiadói aranyozott vörös egészvászon-kötés, változó állapotban, kissé kopott gerincekkel, két gerincen sérüléssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Örkény István művei 7 db:   Örkény István drámák 1-3. kötet. Szerk.: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.  Búcsú. Kiadatlan novellák. Összegyűjtötte: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1989, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.  Önéletrajzom töredékekben. Befejezetlen regények. Összeállította: Radnóti Zsuzsa.Örkény István művei. Bp.,1983, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.   Egyperces novellák. Összeállította: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1999, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.   Lágerek népe. Emlékezők. Szerk.:  Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,2000, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
18508.

Örkény István művei 7 db: Örkény István drámák 1-3. kötet. Szerk.: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Búcsú. Kiadatlan novellák. Összegyűjtötte: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1989, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Önéletrajzom töredékekben. Befejezetlen regények. Összeállította: Radnóti Zsuzsa.Örkény István művei. Bp.,1983, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Egyperces novellák. Összeállította: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1999, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Lágerek népe. Emlékezők. Szerk.: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,2000, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kertész Imre 3 műve:  Sorstalanság. Ötödik kiadás. Az angol lobogó. Elbeszélések. Negyedik kiadás. Felszámolás. Első kiadás.  Bp.,2001-2003,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18509.

Kertész Imre 3 műve: Sorstalanság. Ötödik kiadás. Az angol lobogó. Elbeszélések. Negyedik kiadás. Felszámolás. Első kiadás. Bp.,2001-2003,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az Ujság Dekameronja. 100 magyar író 100 magyar elbeszélése 25 éves fennállásának ünnepére. A kötet címlapját és díszeit Kner Albert készítette. Bp.,1927, Az Ujság, (Hungária-ny.), 194+2 p. Kiadói zsinórfűzött papírkötésben, szakadt borítóval, és szakadozott lapszélekkel.
1
18511.

Az Ujság Dekameronja. 100 magyar író 100 magyar elbeszélése 25 éves fennállásának ünnepére. A kötet címlapját és díszeit Kner Albert készítette. Bp.,1927, Az Ujság, (Hungária-ny.), 194+2 p. Kiadói zsinórfűzött papírkötésben, szakadt borítóval, és szakadozott lapszélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Somogyi Hírlap Millenniumi Almanach 2001. Szerk.: Dr. Kercza Imre. Kaposvár, 2001, Axel Springer. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
18512.

Somogyi Hírlap Millenniumi Almanach 2001. Szerk.: Dr. Kercza Imre. Kaposvár, 2001, Axel Springer. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molnár Ferenc: Andor. Bp.,1918, Athenaeum. Második kiadás. Félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval.
1
18515.

Molnár Ferenc: Andor. Bp.,1918, Athenaeum. Második kiadás. Félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírbátor, Magyarország. Az Európai Unió városai sorozat. Bp., 2004. Ceba kiadó.
1
18516.

Nyírbátor, Magyarország. Az Európai Unió városai sorozat. Bp., 2004. Ceba kiadó.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse