Magyar Hírmondó 5 kötete: Kiss Károly: Magyar alvitézek hőstettei az újabb üdőszakban.+Hatvannhat csúfos gajd. XVI-XVIII. századi magyar csúfolók és gúnyversek.+Ne sajnálja a száját kinyitni. Társadalmi szokások a nyelvkönyvek tükrében.+Szeretők és házastársak.+Pápai Páriz Ferenc: Pax Corporis. Bp.,1978-1984,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Dr. Horváth Cyrill: Régi magyar irodalom története. A magyar irodalom története I. kötet. Bp.,1899, Athenaeum, VIII+755 p. Átkötött félvászon-kötés. A második kötet nem jelent meg.
Száz Magyarok Könyvei 1-10. kötet. Ady Endre, Babits Mihály. Móricz Zsigmond, Csáth Géza, Kosztolányi Dezső, Gárdonyi Géza, Jókai Mór, Mikszáth Kálmán, Balázs Béla, és mások írásaival. Bp., é.n., Légrády-Kiadás. A könyvekben szereplő szerzők kartonra kasírozott portréfotóival, aláírásuk fakszimiléjével. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítókkal, laza fűzésekkel, négy kötet gerincén kisebb-nagyobb sérülésekkel, egy portrén sérüléssel, egy másik portrén szakadással.
Keresztury Dezső: Imádság békességért. A költő kilencvenedik születésnapjára. 2000, Tótfalusi [...] Nyomdaipari Műszaki Szakközépiskola. Megjelent 100 példányban. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.