Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

Magyar Hírmondó 5 kötete: Kiss Károly: Magyar alvitézek hőstettei az újabb üdőszakban.+Hatvannhat csúfos gajd. XVI-XVIII. századi magyar csúfolók és gúnyversek.+Ne sajnálja a száját kinyitni. Társadalmi szokások a nyelvkönyvek tükrében.+Szeretők és házastársak.+Pápai Páriz Ferenc: Pax Corporis. Bp.,1978-1984,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17303.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Felejthetetlen mondák és legendák. Szerk.: Reviczky Béla. Bp., 2009, Reader's Digest. Első kiadás. Kiadói gazdagon díszített, aranyozott félműbőr kötésben, jó állapotban.
17304.

Rufpreis:
1 600 HUF

17305.

Rufpreis:
2 000 HUF

17306.

Rufpreis:
1 200 HUF

Száz Magyarok Könyvei 1-10. kötet. Ady Endre, Babits Mihály. Móricz Zsigmond, Csáth Géza, Kosztolányi Dezső, Gárdonyi Géza, Jókai Mór, Mikszáth Kálmán, Balázs Béla, és mások írásaival. Bp., é.n., Légrády-Kiadás. A könyvekben szereplő szerzők kartonra kasírozott portréfotóival, aláírásuk fakszimiléjével. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítókkal, laza fűzésekkel, négy kötet gerincén kisebb-nagyobb sérülésekkel, egy portrén sérüléssel, egy másik portrén szakadással.
17307.

Rufpreis:
3 000 HUF

David C. Korten: Tőkés társaságok világuralma. Bp., 1996, Magyar Kapu Alapítvány EKF Hálózat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17308.

Rufpreis:
1 200 HUF

Keresztury Dezső: Imádság békességért. A költő kilencvenedik születésnapjára. 2000, Tótfalusi [...] Nyomdaipari Műszaki Szakközépiskola. Megjelent 100 példányban. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17309.

Rufpreis:
1 000 HUF

Réday Pál: Miért reszketnek a csillagok? Dedikált! Bp., 1984. Magyarországi Evangélikus Egyház sajtóosztálya. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval
17310.

Rufpreis:
1 200 HUF

Györffy Rózsa: Új magyar legendárium. Szent magyarok történetei. Dedikált. Bp., 1988. Szerzői.
17311.

Rufpreis:
1 200 HUF

Végh Antal: Ha az Isten nyulat adott. Dedikált! , Bp., 1983. Szerzői-
17312.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ágh István: Rézerdő. Dedikált!  Bp., 1968: Magvető Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
17313.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ancsel Éva: Összes bekezdése. Aláírt. Bp., 1999. Kossuth. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval
17314.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF