Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1938891
17267
343
1936115
17268
343
Mécs László: Rabszolgák énekelnek. Berlin, 1925, Ludwig Voggenreiter, 151+5 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés. 1935480
17269
343
D. Kardos Éva: Vörös alkony. Partizántól kurtizánig. Bp.,2004, Papirusz Book. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
1935500
17270
343
Sas Náci nótáskönyve. Blaha Lujza előszavával. Bp., 1914, Nádor Kálmán. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. 1934065
17271
343
Garami Ernő: Marx és Engels élete. Bp.,[1909],Sachs Frigyes, 55 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé hiányos gerinccel. Ritka! 1935534
17272
343
B. Élthes Eszter: Óda az erotikához avagy a szexualitás védelmében. Vitairat. Reich Károly illusztrációval. Bp., 1987,Editorg. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1935477
17273
343
1935499
17274
343
Bori notesz. Az egyik kötetben hasonmás kiadással, a másikban Ortutay Gyula tanulmányával és Boti notesz, Radnóti utolsó verseivel. Bp.,1974, Magyar Helikon. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, hullámos lapokkal. 1939195
17275
343
Leslie L. Lawrence: Hannahanna méhei. Dedikált! Bp., 2010. Studium plusz. 1939211
17276
343
Farkas Zsolt: Kukorelly Endre. Kukorelly aláírásával Pozsony, 1996. Kalligram.
1939190
17277
343
Lőrincz L. L ászló: Üvöltő bika. Dedikált. Bp., 1988. Galaktika. 1936982
17278
343
Berda József: Ostor és olajág. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF