Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

17267.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mécs László: Rabszolgák énekelnek. Berlin, 1925, Ludwig Voggenreiter, 151+5 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés.
17268.

Rufpreis:
1 000 HUF

D. Kardos Éva: Vörös alkony. Partizántól kurtizánig. Bp.,2004, Papirusz Book. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17269.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sas Náci nótáskönyve. Blaha Lujza előszavával. Bp., 1914, Nádor Kálmán. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17270.

Rufpreis:
1 000 HUF

Garami Ernő: Marx és Engels élete. Bp.,[1909],Sachs Frigyes, 55 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé hiányos gerinccel. Ritka!
17271.

Rufpreis:
1 000 HUF

B. Élthes Eszter: Óda az erotikához avagy a szexualitás védelmében. Vitairat. Reich Károly illusztrációval. Bp., 1987,Editorg. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17272.

Rufpreis:
800 HUF

17273.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bori notesz. Az egyik kötetben hasonmás kiadással, a másikban Ortutay Gyula tanulmányával és Boti notesz, Radnóti utolsó verseivel. Bp.,1974, Magyar Helikon. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, hullámos lapokkal.
17274.

Rufpreis:
1 000 HUF

Leslie L. Lawrence: Hannahanna méhei. Dedikált! Bp., 2010. Studium plusz.
17275.

Rufpreis:
1 200 HUF

Farkas Zsolt: Kukorelly Endre. Kukorelly aláírásával Pozsony, 1996. Kalligram.
17276.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lőrincz L. L ászló: Üvöltő bika. Dedikált. Bp., 1988. Galaktika.
17277.

Rufpreis:
1 200 HUF

Berda József: Ostor és olajág. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17278.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF