Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 192

Mermeze Nóra (1938 - ): Alakok. Pasztell, papír, jelzett, 27×44 cm
10097.

Rufpreis:
4 000 HUF

Metykó Gyula (1907-1992): Pipázók, fametszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21×17 cm
10098.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mohácsy Á Győző (1902-1962): Fejedel-választás. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 19,5x28,5 cm, keret: 32x44 cm
10099.

Rufpreis:
8 000 HUF

Molnár jelzéssel: Vízimalom. Olaj, farost, foltos, 60×64 cm
10100.

Rufpreis:
12 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Jelenés, fametszet, papír, utólag jelzett.13x11 cm
10101.

Rufpreis:
3 000 HUF

MT jelzéssel: Alakok. Pasztell, papír, 29×20 cm
10102.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy jelzéssel: Kilátás a falura. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×16 cm
10103.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagy Vilmos (1874-1953): Szentiványi Ivánné. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm
10104.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
10

Nádler jelzéssel: Kilátás a tóra. Olaj, vászon, keretben, 36×91 cm
10105.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Neogrády Antal (1861-1942): Angyalom München 1890. Akvarell, papír, foltos, jelzett (Tonid), Az akvarell egy Neogrády Antal által írt hosszú levél (négy oldalas) első oldalán szerepel. A címzett felesége Telepy Margit (Telepy Károly festő lánya). Kis szakadással és folttal. 18x11,5 cm.
10106.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Portré, pasztell, papír, jelzett, 30×35 cm
10107.

Rufpreis:
10 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Városkép, akvarell, papír, jelzett, 30×39 cm
10108.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF