Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1869062
10097
341
Mermeze Nóra (1938 - ): Alakok. Pasztell, papír, jelzett, 27×44 cm
1918135
10098
341
Metykó Gyula (1907-1992): Pipázók, fametszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21×17 cm 1907600
10099
341
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Fejedel-választás. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 19,5x28,5 cm, keret: 32x44 cm 1919477
10100
341
Molnár jelzéssel: Vízimalom. Olaj, farost, foltos, 60×64 cm
1918286
10101
341
Molnár C. Pál (1894-1981): Jelenés, fametszet, papír, utólag jelzett.13x11 cm 1916980
10102
341
MT jelzéssel: Alakok. Pasztell, papír, 29×20 cm 1893549
10103
341
Nagy jelzéssel: Kilátás a falura. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×16 cm
1862191
10104
341
34000
Nagy Vilmos (1874-1953): Szentiványi Ivánné. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm 1906819
10105
341
Nádler jelzéssel: Kilátás a tóra. Olaj, vászon, keretben, 36×91 cm
1894850
10106
341
22000
Neogrády Antal (1861-1942): Angyalom München 1890. Akvarell, papír, foltos, jelzett (Tonid), Az akvarell egy Neogrády Antal által írt hosszú levél (négy oldalas) első oldalán szerepel. A címzett felesége Telepy Margit (Telepy Károly festő lánya). Kis szakadással és folttal. 18x11,5 cm. 1907172
10107
341
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Portré, pasztell, papír, jelzett, 30×35 cm
1907151
10108
341
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Városkép, akvarell, papír, jelzett, 30×39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF