Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1919622
10049
341
Holló jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 30×38 cm
1917188
10050
341
Holló jelzéssel: Idős asszony portréja. Olaj, vászon, 40×30 cm
1917142
10051
341
Irányi jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, 50×76 cm
1920210
10052
341
Jancsó jelzéssel: Ház fenyőkkel, olaj, vászon, a vászon kicsit sérült, 60×50 cm 1878149
10053
341
Jánoskúti Márta (1942) jelmeztervező: Kollázs. 43x60 cm 1881259
10054
341
Kass jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír, üvegezett keretben, 28×20 cm
1834626
10055
341
Racy jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 36×53 cm
1917183
10056
341
Kádár jelzéssel: Női formák. Akvarell, papír, 23×10 cm 1919631
10057
341
11000
Kádár jelzéssel: Hegycsúcsok. Olaj, karton, 40×55 cm
1920813
10058
341
Kárpáti jelzéssel: Linó, papír. Jelzett. 16x23 cm
1904227
10059
341
50000
Kenézy jelzéssel: Hódoló. Olaj, vászon, antik keretben, 96×94 cm
1917095
10060
341
Kiss jelzéssel: Napraforgó. Olaj, farost, 65×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF