Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 192

Holló jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 30×38 cm
10049.

Rufpreis:
6 000 HUF

Holló jelzéssel: Idős asszony portréja. Olaj, vászon, 40×30 cm
10050.

Rufpreis:
4 000 HUF

Irányi jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, 50×76 cm
10051.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jancsó jelzéssel: Ház fenyőkkel, olaj, vászon, a vászon kicsit sérült, 60×50 cm
10052.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jánoskúti Márta (1942) jelmeztervező: Kollázs. 43x60 cm
10053.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kass jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír, üvegezett keretben, 28×20 cm
10054.

Rufpreis:
2 000 HUF

Racy jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 36×53 cm
10055.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kádár jelzéssel: Női formák. Akvarell, papír, 23×10 cm
10056.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kádár jelzéssel: Hegycsúcsok. Olaj, karton, 40×55 cm
10057.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kárpáti jelzéssel: Linó, papír. Jelzett. 16x23 cm
10058.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kenézy jelzéssel: Hódoló. Olaj, vászon, antik keretben, 96×94 cm
10059.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Kiss jelzéssel: Napraforgó. Olaj, farost, 65×50 cm
10060.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF