Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1922450
10036
341
28000
Fassel L'ousa Ferenc (1915-2009): Távoli fények. Akvarell, papír, jelzett, keretben, üveg nélkül, 50×70 cm 1922111
10037
341
Fáy Dezső (1888-1954): Tömeg. Tus, papír, jelzett, papírra ragasztva, 16,5×10,5 cm 1917058
10038
341
Fényes jelzéssel: Sárga templom. Olaj, vászon-karton, foltos 17×25 cm 1918233
10039
341
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955):Olvasó. fametszet, papír, jelzett a dúcon 19x15 cm
1917041
10041
341
Gulácsy jelzéssel: Olvasó nő. Olaj, vászon, 42×32 cm 1812186
10042
341
70000
Gulyás Dénes (1927-2003): Parlament, akril, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
1919525
10043
341
Halápy jelzéssel: Kunyhó. Pasztell, papír, 32×49 cm
1864309
10044
341
1905173
10045
341
Haranghy Jenő (1894-1951) Fáradt ló és a teherhajó. Rézkarc, papír, jelzett, 26×16 cm
1903429
10046
341
Helbing Ferenc (1870-1958): Bazilika. Rézkarc, papír, jelzett (más szignóval), üvegezett keretben, 15×11 cm 1903430
10047
341
Helbing Ferenc (1870-1958): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett (más szignóval), üvegezett keretben, 15×11 cm
1916934
10048
341
Herman jelzéssel: Várrom alatt. Akvarell, papír, 44×34,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF