Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1904174
10061
341
M Kiss József (1936-1999): Tersánszky Józsi Jenő. Fametszet, papír, jelzett, 14×11 cm
1919651
10062
341
11000
Kmetty jelzéssel: Mozsaras csendélet. Akvarell, papír, üvegezett sérült keretben, 58×35 cm
1920239
10063
341
Kmetty jelzéssel: Akt háttal, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 59.5×30,5 cm
1924349
10064
341
Kocsis jelzéssel: Maszkosok. Olaj, farost, 50×70 cm
1917178
10065
341
Kokas jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír, 23×10 cm 1918037
10066
341
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Bőrdudás. Színes rézkarc, papír, jelzett, 13,5×10 cm 1913375
10067
341
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Toll faragó. Rézkarc, papír, jelzett, 21x17 cm
1918282
10068
341
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció. fametszet, papír, paszpartuban, 11x13 cm 1918110
10069
341
Kondor Lajos (1926-2006): Tavasz, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 38×29 cm 1918126
10070
341
Konecsni György (1908-1970): Alkonyat, rézkarc, papír, jelzett, 24,5×28 cm 1917791
10071
341
Konecsni György (1908-1970): Dunapart, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29,5×38 cm 1917112
10072
341
Kontuly jelzéssel: Női akt. Szén, papír, felcsavarva, 62×47 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF