Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 192

M Kiss József (1936-1999): Tersánszky Józsi Jenő.  Fametszet, papír, jelzett, 14×11 cm
10061.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kmetty jelzéssel: Mozsaras csendélet. Akvarell, papír, üvegezett sérült keretben, 58×35 cm
10062.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kmetty jelzéssel: Akt háttal, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 59.5×30,5 cm
10063.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kocsis jelzéssel: Maszkosok. Olaj, farost, 50×70 cm
10064.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kokas jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír, 23×10 cm
10065.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Bőrdudás. Színes rézkarc, papír, jelzett, 13,5×10 cm
10066.

Rufpreis:
6 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Toll faragó. Rézkarc, papír, jelzett, 21x17 cm
10067.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció. fametszet, papír, paszpartuban, 11x13 cm
10068.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): Tavasz, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 38×29 cm
10069.

Rufpreis:
4 000 HUF

Konecsni György (1908-1970): Alkonyat, rézkarc, papír, jelzett, 24,5×28 cm
10070.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Konecsni György (1908-1970): Dunapart, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29,5×38 cm
10071.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Kontuly jelzéssel: Női akt. Szén, papír, felcsavarva, 62×47 cm
10072.

Rufpreis:
3 000 HUF
23

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF