Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1900067
10109
341
24000
Nowinsky Jenő (1884-?): Őszi verőfény. Olaj, vászon, jelzett, 60×50 cm 1892440
10110
341
Orosz István (?-): 4 db grafika. Ceruza-szén, papír, 24×31-38×48 cm 1917051
10111
341
Orsós Ferenc (1955-): Ló mosdatás. Olaj, falemez, 23×27 cm
1829123
10112
341
40000
Patay László (1931- 2002): Anya. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
1917168
10113
341
Perlmutter jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×39 cm
1917111
10114
341
Perlrott jelzéssel: Guggoló női akt. Szén, papír, 62×43 cm 1862145
10115
341
Dr Pécsi János (1885-?): Ezüstfenyő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
1905520
10116
341
Polgár Lajos (?-?): Rejtett arc. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×21 cm 1919384
10117
341
Prihoda István (1891-1956): Mulatság, színezett rézkarc, papír, jelzett, 25,5×31,5 cm 1908741
10118
341
Rausch jelzéssel: Vérmező 1961. Ceruza, papír, 15×23 cm
1905071
10119
341
1905350
10120
341
RE jelzéssel: Mesefa. Olaj, vászon, 29,5×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF