Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 192

Szabados János (1937-): Vízpart. Olaj, farost jelzett, keretben, 50×70 cm
10133.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szalkári Rózsa (1936-2017): Vadvirágok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×35 cm
10134.

Rufpreis:
8 000 HUF
11

Szántó jelzéssel: Cicák. Tempera, papír, 24×34 cm
10135.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szász jelzéssel: Levelek, formák. Tus, papír, 17×11 cm
10136.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Féregűzés, vegyes technika, papír, 30×42 cm
10137.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szőnyi jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír, foltos, 43×32 cm
10138.

Rufpreis:
3 000 HUF

10139.

Rufpreis:
6 000 HUF

Takács jelzéssel: Malom, olaj, vászon, 60×80 cm
10140.

Rufpreis:
8 000 HUF

Takács Pál (1932-): Karácsony. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×32 cm
10141.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tikáts Adolf (1872-?): Budapest  Tabán, Rácz fürdő Rézkarc, papír. Jelzett. 18x25 cm
10142.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tordai Székely Mihály (1890-1940): Parkrészlet. Olaj, karton, festék hibákkal a szélénél, 25×35 cm
10143.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tóthpál Katalin (1977- ): Lovak, olaj, farost, jelzett, 85,5×32,5 cm
10144.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF