Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1922418
10133
341
11000
Szabados János (1937-): Vízpart. Olaj, farost jelzett, keretben, 50×70 cm 1922506
10134
341
Szalkári Rózsa (1936-2017): Vadvirágok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×35 cm 1893737
10135
341
Szántó jelzéssel: Cicák. Tempera, papír, 24×34 cm
1916951
10136
341
Szász jelzéssel: Levelek, formák. Tus, papír, 17×11 cm 1907139
10137
341
Szeift Béla (1944-2012): Féregűzés, vegyes technika, papír, 30×42 cm
1906929
10138
341
Szőnyi jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír, foltos, 43×32 cm
1906822
10139
341
1920356
10140
341
Takács jelzéssel: Malom, olaj, vászon, 60×80 cm
1903137
10141
341
Takács Pál (1932-): Karácsony. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×32 cm 1922642
10142
341
Tikáts Adolf (1872-?): Budapest Tabán, Rácz fürdő Rézkarc, papír. Jelzett. 18x25 cm 1923895
10143
341
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Parkrészlet. Olaj, karton, festék hibákkal a szélénél, 25×35 cm 1919389
10144
341
Tóthpál Katalin (1977- ): Lovak, olaj, farost, jelzett, 85,5×32,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF