Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 192

Weintrager Adolf (1927-1987): Esti faluvég, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 40×70 cm
10157.

Rufpreis:
8 000 HUF

Windisch, Josef (1884-1968): Partenkirchen mit Dreitorspitze, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 11,5×9 cm
10158.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zala Tibor (1920-2004): Bartók: Virágzás, litográfia, papír, jelzett, felcsavarva, 40,5×61,5 cm
10159.

Rufpreis:
3 000 HUF

10160.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ziffer jelzéssel: Ülő férfi. Szén, papír, kis szakadással, felcsavarva, 60×40 cm
10161.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsille Győző (1925-): Narancsos csendélet. Szines linó, papír, jelzett, 19,5×24 cm
10162.

Rufpreis:
1 600 HUF
35

Olvashatatlan jelzéssel: Angyalvár, Róma, olaj, vászon, 40×50 cm
10163.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női portré, vegyes technika, karton, 26,5×21,5 cm
10164.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: 11 db grafika, főleg szén és ceruza, papír, 32×22-44×30 cm
10165.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kőhíd. Fametszet, papír, 24×24 cm
10166.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Tél, fametszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 8×10,5 cm
10167.

Rufpreis:
1 000 HUF

Murin Vilmos (1891-1952): Virág csendélet, olaj, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, 25,5×21 cm
10168.

Rufpreis:
3 000 HUF
31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF