Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1920345
10157
341
Weintrager Adolf (1927-1987): Esti faluvég, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 40×70 cm 1920403
10158
341
Windisch, Josef (1884-1968): Partenkirchen mit Dreitorspitze, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 11,5×9 cm 1917964
10159
341
Zala Tibor (1920-2004): Bartók: Virágzás, litográfia, papír, jelzett, felcsavarva, 40,5×61,5 cm 1924344
10160
341
50000
1906982
10161
341
Ziffer jelzéssel: Ülő férfi. Szén, papír, kis szakadással, felcsavarva, 60×40 cm 1916944
10162
341
Zsille Győző (1925-): Narancsos csendélet. Szines linó, papír, jelzett, 19,5×24 cm 1920267
10163
341
Olvashatatlan jelzéssel: Angyalvár, Róma, olaj, vászon, 40×50 cm 1922453
10164
341
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré, vegyes technika, karton, 26,5×21,5 cm 1869490
10165
341
Olvashatatlan jelzéssel: 11 db grafika, főleg szén és ceruza, papír, 32×22-44×30 cm 1691057
10166
341
Olvashatatlan jelzéssel: Kőhíd. Fametszet, papír, 24×24 cm
1918147
10167
341
Olvashatatlan jelzéssel: Tél, fametszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 8×10,5 cm 1917936
10168
341
Murin Vilmos (1891-1952): Virág csendélet, olaj, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, 25,5×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF