Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1905503
10182
341
400
Jelzés nélkül: Fekvő akt. Pasztell, papír, 28×48 cm 1691078
10183
341
1917805
10184
341
24000
Jelzés nélkül: Vitorlások, olaj, vászon, díszes fa keretben, 39×49 cm 1879242
10185
341
Jelzés nélkül: Asztali csendélet citrommal. Olaj, karton, kis lyukkal, üvegezett keretben, 36×48 cm 1879237
10186
341
Jelzés nélkül: Asztali csendélet citrommal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 36×48 cm
1775703
10187
341
Jelzés nélkül: Távolkeleti táj, plasztikus olajkép, festéklepattanásokkal, sérült fa keretben, 35x25 cm 1905035
10188
341
Jelzés nélkül: Öreg a madaraival. Rézkarc, papír, 31×21 cm 1919152
10189
341
Jelzés nélkül: Alakok. Vegyes technika, vászon, 40×50 cm 1873190
10190
341
Jelzés nélkül: Divatrajzok. 19 db, pauszpapír, vegyes technika, 31x24 cm 1920820
10191
341
Jelzés nélkül: Sipos Károly vendéglője. Ceruza, papír, 20×29 cm
1920806
10192
341
Jelzés nélkül: Pornó grafikák, 3 db, vegyes technika, papír, 18×14 ás 24×15 cm 1922498
10193
341
Régi grafikák, különböző technikákban (akvarell, ceruza, stb.), egy részük jelzett, különböző méretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF