Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 192

Jelzés nélkül: Fekvő akt. Pasztell, papír, 28×48 cm
10182.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

10183.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Vitorlások, olaj, vászon, díszes fa keretben, 39×49 cm
10184.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Jelzés nélkül: Asztali csendélet citrommal. Olaj, karton, kis lyukkal, üvegezett keretben, 36×48 cm
10185.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Asztali csendélet citrommal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 36×48 cm
10186.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Távolkeleti táj, plasztikus olajkép, festéklepattanásokkal, sérült fa keretben, 35x25 cm
10187.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Öreg a madaraival. Rézkarc, papír, 31×21 cm
10188.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzés nélkül: Alakok. Vegyes technika, vászon, 40×50 cm
10189.

Rufpreis:
800 HUF
13

Jelzés nélkül: Divatrajzok. 19 db, pauszpapír, vegyes technika, 31x24 cm
10190.

Rufpreis:
1 400 HUF
9

Jelzés nélkül: Sipos Károly vendéglője. Ceruza, papír, 20×29 cm
10191.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: Pornó grafikák, 3 db, vegyes technika, papír, 18×14 ás 24×15 cm
10192.

Rufpreis:
1 400 HUF

Régi grafikák, különböző technikákban (akvarell, ceruza, stb.), egy részük jelzett, különböző méretben
10193.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF