Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1917946
10169
341
Olvashatatlan jelzéssel: Jew, rézkarc, papír, számozott (43/100), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 19×21 cm 1901580
10170
341
Olvashatatlan jelzéssel: Szélmalom. Rézkarc, papír, fa keretben, 18×12 cm 1876124
10171
341
Olvashatatlan jelzéssel: Nagyvázsony. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×29 cm
1920710
10172
341
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, falemez, keretben, 10×12 cm 1920233
10173
341
Jelzés nélkül: Ölelés 1935, vegyes technika, karton, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 40×60 cm
1920226
10174
341
Jelzés nélkül: Rákos csendélet, olaj, vászon, díszes fa keretben, 38×58 cm 1920218
10175
341
Jelzés nélkül: Galambos csendélet, olaj, vászon, fa keretben, 40,5×58,5 1919391
10176
341
Jelzés nélkül: Rózsák, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 37×25 cm
1916902
10177
341
Jelzés nélkül: Sorrento, olaj, farost, 20×25 cm 1825247
10178
341
Jelzés nélkül: Krisztus levétele a keresztről. Ceruza, papír, sérült, üvegezett keretben, 32×24 cm
1905507
10180
341
400
Jelzés nélkül: Női portré. Akvarell, papír, 49×35 cm
1905506
10181
341
400
Jelzés nélkül: Mozdulatvázlatok, 2 db. Ceruza, papír, 30×42 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF