Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1903129
10145
341
11000
Urbán György (1936-2011): Utca részlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29×40 cm 1906995
10146
341
Uitz jelzéssel: Ülő férfi. Szén, papír, kis szakadással, felcsavarva, 75×55 cm
1920453
10147
341
Victor Valéry (1889-1910): Halászbástya, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20,5×14,5 cm 1917065
10148
341
Vass jelzéssel: Nyitott tároló. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17×28 cm
1893599
10149
341
Vass jelzéssel: Dombos táj. Olaj, vászon, 49×59 cm
1894986
10150
341
22000
1868557
10151
341
1922545
10152
341
22000
Várkonyi János (1947-): Udvar. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm 1845877
10153
341
14000
Vidovits Iván (1965-): A kis növényhatározó. Olaj, vászon, jelzett, 74×66 cm 1904247
10154
341
Vincze Lajos (1914-2002): Lukács Miklós. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×14 cm
1905528
10155
341
Weber József (?-?): Fenyves, rézkarc, papír, jelzett, 25×14,5 cm 1905537
10156
341
Weber József (?-?): Idill, rézkarc, papír, jelzett, 15×19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF