Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 192

Urbán György (1936-2011): Utca részlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29×40 cm
10145.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Uitz jelzéssel: Ülő férfi. Szén, papír, kis szakadással, felcsavarva, 75×55 cm
10146.

Rufpreis:
2 000 HUF

Victor Valéry (1889-1910): Halászbástya, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20,5×14,5 cm
10147.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vass jelzéssel: Nyitott tároló. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17×28 cm
10148.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vass jelzéssel: Dombos táj. Olaj, vászon, 49×59 cm
10149.

Rufpreis:
6 000 HUF

10150.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10151.

Rufpreis:
4 000 HUF

Várkonyi János (1947-):  Udvar. Olaj, farost, jelzett,  keretben, 40×60 cm
10152.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
13

Vidovits Iván (1965-): A kis növényhatározó. Olaj, vászon, jelzett, 74×66 cm
10153.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Vincze Lajos (1914-2002): Lukács Miklós. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×14 cm
10154.

Rufpreis:
1 000 HUF

Weber József (?-?): Fenyves, rézkarc, papír, jelzett, 25×14,5 cm
10155.

Rufpreis:
1 000 HUF

Weber József (?-?): Idill, rézkarc, papír, jelzett, 15×19 cm
10156.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF