Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1919510
10121
341
11000
Réti jelzéssel: Vajdahunyad vára. Olaj, vászon, 40×30 cm 1918332
10122
341
Rippl-Rónai József (1861-1927): Grieg. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 24x17 cm 1918335
10123
341
Rippl-Rónai József (1861-1927): Gitáros. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 24x17 cm 1918003
10124
341
1913 Rippl-Rónai József (1861-1927): Kalapos nők. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (A 200 példányban megjelent Fünfzig Handzeichnungen mappából) 1834628
10125
341
30000
1885309
10126
341
11000
Scheiber jelzéssel: Koktélozó hölgy. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×29 cm 1909692
10127
341
11000
Scheiber jelzéssel: Koldus. Pasztell, papír, 42×30 cm 1924348
10128
341
Si jelzéssel: Kívülálló. Olaj, farost, keretben, 60×50 cm
1918750
10129
341
Siklósi Slezák (?-?): Épül a metró. Akvarell, papír, jelzett, 21×27 cm 1918754
10130
341
Siklósi Slezák (?-?): Ék Sándor festőművész portréja. Vegyes technika, papír, jelzett, 27×21 cm 1922535
10131
341
Simon János (1945-): Vitorlások. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm 1863972
10132
341
Stettner Béla (1928-1984): Kisgrafika Barátok Köre 1959. Rézkarc, papír, jelzett, 16×14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF