Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1917118
10073
341
Koszta jelzéssel: Női portré. Szén, papír, felcsavarva, 62×50 cm
1917193
10074
341
Koszta jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 40×50 cm
1907301
10075
341
Kováts jelzéssel: Kert részlet. Olaj, vászon, 42×30 cm
1920315
10076
341
Kovács Antal (?-?): Aratás, akvarell-tus, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23×31 cm 1893369
10077
341
Kozma Lajos (1884-1948): Születés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 1918327
10078
341
Kozma Lajos (1884-1948): Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 1920276
10079
341
Kozma Pál (1905-1994): Lovasszekér, olaj, fa, jelzett, fa keretben, 35×41,5 cm
1918290
10080
341
Kós Károly (1883-1977): Templom, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×10 cm 1918289
10081
341
Kós Károly (1883-1977): Templom, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×10 cm 1922521
10082
341
Kun Sarolta (1990- ): Mozgásban. Akvarell-tus, papír, jelzett, feltekerve, 50×40 cm 1908735
10083
341
1917010
10084
341
LE jelzéssel: Falusi utcarészlet. Akvarell, papír, 19×28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF