Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 192

Lilov jelzéssel: Kijev 1978, olaj, karton, 50×30,5 cm
10085.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lazarovszky László: Parasztház. Olaj, farost. Jelzett. 27x27 cm Keretben
10086.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lazarovszky László: Szentendre. Olaj, farost. Jelzett. 37x24 cm Keretben
10087.

Rufpreis:
5 000 HUF

Majewicz jelzéssel: Boldog pillanat. Olaj, karton, jelzett, keretben, 50×40 cm
10088.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

V. Majok jelzéssel: Szlovák népviselet. Tus, papír, jelzett, 29×22 cm
10089.

Rufpreis:
4 000 HUF

Marich Géza Gordon (1913-1985): Táj. Akvarell,, papír. Jelzett. Kézzel festett képslap, saját kézzel megírt sorokkal. 9x14 cm. Kanadában élt magyar festő-
10090.

Rufpreis:
5 000 HUF

Masereel, Frans (1889-1972): Danse Macabre. Bern, 1941. Herbert Lang, Sorszámozott 426/1000. 25 egészoldalas metszettel. Kiadói kartonálásban, gerinc kissé sérült. / With 25 full page illustrations. Spine damaged. 25x34 cm
10091.

Rufpreis:
10 000 HUF

Mattioni jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 59×42 cm
10092.

Rufpreis:
2 000 HUF

Márffy jelzéssel: Faluhatár. Olaj, vászon, 30×40 cm
10093.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Márffy Ödön (1878-1959): Sárkány. Litográfia, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 18×14 cm
10094.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Kanyarodó út. Akvarell, papír, 25×42 cm
10095.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Mednyánszky jelzéssel: Ház a lépcsősornál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17,5×18 cm
10096.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF