Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1920484
10085
341
Lilov jelzéssel: Kijev 1978, olaj, karton, 50×30,5 cm
1924332
10086
341
Lazarovszky László: Parasztház. Olaj, farost. Jelzett. 27x27 cm Keretben
1924330
10087
341
Lazarovszky László: Szentendre. Olaj, farost. Jelzett. 37x24 cm Keretben 1892649
10088
341
30000
Majewicz jelzéssel: Boldog pillanat. Olaj, karton, jelzett, keretben, 50×40 cm 1922113
10089
341
V. Majok jelzéssel: Szlovák népviselet. Tus, papír, jelzett, 29×22 cm
1914949
10090
341
Marich Géza Gordon (1913-1985): Táj. Akvarell,, papír. Jelzett. Kézzel festett képslap, saját kézzel megírt sorokkal. 9x14 cm. Kanadában élt magyar festő- 1634244
10091
341
Masereel, Frans (1889-1972): Danse Macabre. Bern, 1941. Herbert Lang, Sorszámozott 426/1000. 25 egészoldalas metszettel. Kiadói kartonálásban, gerinc kissé sérült. / With 25 full page illustrations. Spine damaged. 25x34 cm
1917108
10092
341
Mattioni jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 59×42 cm 1917171
10093
341
11000
Márffy jelzéssel: Faluhatár. Olaj, vászon, 30×40 cm 1893368
10094
341
Márffy Ödön (1878-1959): Sárkány. Litográfia, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 18×14 cm
1917004
10095
341
Mednyánszky jelzéssel: Kanyarodó út. Akvarell, papír, 25×42 cm
1917056
10096
341
Mednyánszky jelzéssel: Ház a lépcsősornál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17,5×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF