Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1920446
10024
341
Conrád Gyula (1877-1959): Mátyás-templom, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20,5×14 cm 1839314
10025
341
28000
Bernardus Fransiscus Coesel (1886-1952): Ház a vízparton. Olaj, vászon, jelzett, 24×33 cm / House by the water, oil on canvas, signed, 24×33 cm 1848559
10026
341
Csavlek András (1942-): Tükröződés. Olaj, farost, jelzett, 40×50 cm
1918174
10027
341
Csohány Kálmán (1925-1980): Lepkék, rézkarc, papír, jelzett, 29,5×19,5 cm 1918169
10028
341
Csohány Kálmán (1925-1980): Fiatalok, rézkarc, papír, jelzett, 29×20 cm 1918165
10029
341
Csohány Kálmán (1925-1980): Látogatás, rézkarc, papír, jelzett, 20×15 cm 1922561
10030
341
28000
Darabont Tamás (1930-): Vízpart. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm 1922516
10031
341
Deli Julianna (1962-): Legényvirágok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 49×33 cm
1918151
10032
341
Diskay Lenke (1924-1980): Kertek alatt, akvarell, papír, jelzett, 21,5×29,5 cm 1922387
10033
341
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Falusi utcarészlet. Akvarell-ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, kopás nyomokkal, 22×44 cm 1312551
10034
341
Ék Sándor (1902-1975): Memento 4. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, Képméret:30x40 cm
1124277
10035
341
F jelzéssel: Modern ikon, olaj, fa, 30×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF