Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 192

Benczúr jelzéssel: Harangvirág. Akvarell, papír, 22×16 cm
10012.

Rufpreis:
4 000 HUF

Berkes jelzéssel: Téli utca részlet. Olaj, vászon, keretben, 29×39 cm
10013.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
18

Bihari jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, 24,5×19 cm
10014.

Rufpreis:
4 000 HUF

Biró Ferenc (?-?): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 39×28 cm
10015.

Rufpreis:
10 000 HUF

Biró Ferenc (1921-2001): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 65×45 cm
10016.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Blahos Rudolf (1917-1986): Horgászok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 27×37 cm
10017.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bobák László (1950-): Tél a tanyán. Olaj, farost, jelzett, keretben, 44×80 cm
10018.

Rufpreis:
12 000 HUF

Borbély Gizella (1920-1994): Szekér, pasztell, papír, jelzett, 36×50 cm
10019.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Borbély Gizella (1920-1994): Űrváros, pasztell, papír, jelzett, 36×50 cm
10020.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Borsos Miklós (1906-1990): Ima, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15,5×13 cm
10021.

Rufpreis:
6 000 HUF

Börtsök jelzéssel: Idilli kert. Olaj, karton, kis szakadással, üvegezett keretben, 50×60 cm
10022.

Rufpreis:
1 200 HUF

Byssz Róbert (1893-1961): Reméljük, hogy így lesz!... Tus, papír, hátoldalon jelzett, 25,5×15,5 cm
10023.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF