Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1919498
10012
341
Benczúr jelzéssel: Harangvirág. Akvarell, papír, 22×16 cm
1916869
10013
341
11000
Berkes jelzéssel: Téli utca részlet. Olaj, vászon, keretben, 29×39 cm 1916874
10014
341
Bihari jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, 24,5×19 cm
1883991
10015
341
Biró Ferenc (?-?): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 39×28 cm
1916776
10016
341
Biró Ferenc (1921-2001): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 65×45 cm 1904913
10017
341
Blahos Rudolf (1917-1986): Horgászok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 27×37 cm 1922353
10018
341
Bobák László (1950-): Tél a tanyán. Olaj, farost, jelzett, keretben, 44×80 cm 1907181
10019
341
6500
Borbély Gizella (1920-1994): Szekér, pasztell, papír, jelzett, 36×50 cm
1907184
10020
341
4400
Borbély Gizella (1920-1994): Űrváros, pasztell, papír, jelzett, 36×50 cm
1920365
10021
341
Borsos Miklós (1906-1990): Ima, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15,5×13 cm 1812101
10022
341
Börtsök jelzéssel: Idilli kert. Olaj, karton, kis szakadással, üvegezett keretben, 50×60 cm 1918747
10023
341
Byssz Róbert (1893-1961): Reméljük, hogy így lesz!... Tus, papír, hátoldalon jelzett, 25,5×15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF