Ernest Hemingway: Az öreg halász és a tenger. Fordította: Ottlik Géza. Kondor Béla illusztrációival. Helikon Kiskönyvtár. Bp.,1965, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötésben, jó állapotban. Megjelent 1100 példányban, de számozás nélkül!
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, Jó állapotban.
Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. A királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. A szerkesztő bizottság elnöke: Dániel Ernőné. Főszerkesztő Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus. Újrakötött egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Fagyöngy. 1937 karácsony. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina-kötésben, az elülső kötéstáblán törésnyommal, kissé foltos borítóval. Számozott, 5213. számú példány. Nyirő József, Makkai Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Tormay Cecile, Kosztolányi, Márai és mások novelláival. Bibliofil kiadás.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Ötödik népies kiadás. Bp., é.n., Athenaeum, 1 t.+194+2 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kijáró lapokkal.