Luis Vélez de Guevara: A sánta ördög. Szegő István fordítását átdolgozta: Benyhe János. Kondor Béla 10 db rézkarcával. Bp., 1962, Európa, 129+3 p+10 t. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban.
1827 Hasznos mulatságok. Különös Toldalék a hazai és külföldi tudósításokhoz (52 szám).A hazai 's küföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. + Pest, 1827, Trattner János Tamás, 408 + 6 p. Korabeli félvászon kötésben.
Quintus Horatius Flaccus A Ioanne Bond illustratus. Patavii, ac Bassani 1747 Redmondini 1t (rézmetszetű címkép) + 420p. Megviselt állapotban, korabeli, szétvált bőrkötésben
Beöthy Zsolt (szerk.): A magyar irodalom története I-II. kötet. Képes díszmunka két kötetben. I. kötet: A legrégibb időktől Kisfaludy Károly felléptéig. II. kötet: Kisfaludy Károly felléptétől a Kiegyezésig. Bp. 1899-1900, Athenaeum, 8+852 p.+ 58 t.; 4 + 683 + 34 t. hasonmás. Második kiadás. Díszesen aranyozott kiadói félbőr kötés, Athenaeum-kötés, a borítókon és a gerinceken kis kopásnyomokkal, az I. kötet gerincén törésnyommal, az I. kötet hátsó tábláján törésnyommal, kijáró lapokkal (73.-75.,134.-139.), a II. kötet gerincén kis sérülésekkel.
Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, és Szász Károly. Budapest, 1870, Méhner Vilmos, 807 p., gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Korabeli félvászon kötés. Kissé sérülten