Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1922333
17287
341
Sziget ostroma. Eposz XV. énekben írta gróf Zrínyi Miklós 1651.Átdolgozta Vékony Antal 1892. Máramarossziget, 1892. Berger Miksa. Megviselt félvászon kötésben. Lapok jó állapotúak, egy kivételével, ami kijár. Ritka! 1919777
17288
341
Nagykovácsi Ilona: Fény és árnyék. Toronto, 1982, Vörösváry. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 1918549
17289
341
Moldvai gyűjtés. Gyűjtötte és lejegyezte: Veress Sándor. Szerk.: Berlász Melinda-Szalay Olga. Magyar Népköltési Gyűjtemény XVI. kötet. Kiadja Magyar Néprajzi Társaság. Bp.,189, Múzsák Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1880261
17290
341
1918635
17291
341
1918657
17292
341
Az Új Idők nótáskönyve. Bp., 1933, Új Idők. Korabeli félvászon-kötésben, kopottas borítóval, ceruzás jegyzetekkel.
1922327
17293
341
Tolvaly Ferenc: El Camino - Az út. Bp., 2005. Kortárs kiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval 1784095
17294
341
Dedikált könyv-gyűjtemény. Magyar költők és írók 1945-2000 között megjelent kötetei, nagyrészt Takács Tibor (1927-2014) költő, újságíró részére dedikálva, többek között: Hajdu Ferenc, Barcs János, Koppány Zsolt, Lichter Péter, Csizmadia Éva, Laboda Kálmán, Kikli Tivadar, Péter László, stb. Mind különböző. Összesen 30 db 1917471
17295
341
Franklin Benjámin önéletrajza. Ford: Dr. Wildner Ödön. Bp., é.n. Rózsavölgyi. Félvászon kötésben.
1921220
17296
341
P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények. 1-3. köt. Bp., 1930, Singer és Wolfner. A három kötet egybekötve, későbbi bőrkötésben, jó állapotban.
1921773
17297
341
Zas Lóránt: Jézust-kiáltó. Los Angeles, 1980, Amerikai Magyar Írók. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1919641
17298
341
Dr. Kárpáti György - Peterdi Pál: Mennyei lábtengó (és más hazugságok). DEDIKÁLT! Bp., 1997. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF