Kis Ferenc: Fegyvertelen. Kis Ferenc versei. Bp.,(1936),Wollner Nyomda. Kiadói papírkötés, a borítón kis folttal. Első kiadás. A szerző által dedikált példány.
Budapesti Poliklinikai Egyesület 1918-1928-as évkönyve. Szerk.: Dr. Lobmayer Géza. Bp.,1929, Budapesti Poliklinikai Egyesület Gróf Apponyi Albert Poliklinika. Kiadói papírkötés, szakadozott papír védőborítóban.
Forró Pál Munkái sorozat 8 kötete. Gyűjteményes díszkiadás. Bp.,1928, Rozsnyai Károly. Kiadói aranyozott vörös egészvászon-kötés, változó állapotban, kissé kopott gerincekkel, két gerincen sérüléssel.
2 db régi elemi iskolai tankönyv: Dr. Beke Manó: Számtan a polgári fiuiskolák számára. Singer és Wolfner, 1892. Egészvászon kötésben, + Magyarország története népiskolák számára. Sárospatak, 1878. Steinfeld Béla. Használt félvászon kötésben