Dóczi Lajos munkái X. kötet: Goethe költeményei. Fordította: Dóczi Lajos. Bp.,1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
Stockton, Frank R(ichard): Pomona úti levelei Euphemiához, volt feleségéhez Forditotta Zigány Árpád Frost A. B. eredeti képeivel Bp. 1901. Franklin-Társulat. 206 l. Kiadói vaknyomásos egészvászon sorozatkötésben szennylap kijár.
Grätzer József: Sicc... Szórakoztató időtöltések, cseles csalafintaságok. A borító Würtz Ádám, a rajzokat Berczeller Rezső, Gönczi Tibor, Hauswirth Magda, Molnár Ágnes, Réber László készítette. Bp., 1935 Színházi Élet. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
Molnár Ferenc: The plays of Ferenc Molnar, with a foreword by David Belasco. New York. 1929. Macy. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, amely szakadozott