Jókai Mór Művei Centenáriumi kiadás 2 kötete (XI. és XII. kötetek.): Politikai divatok. Az új földesúr. Bp., 1926, Franklin-Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik gerince kopott.
A Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja 1906. Szerk.: Cziklay Lajos és Szatmári Mór. Bp., 1906, Korvin Testvérek, 8+366+40 p. Rengeteg korabeli reklámmal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Fordította és jellemző bevezetéssel ellátta Endrődi Sándor. Thumann Pál rajzaival. Bp., [1903], Athenaeum, 189 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
Vajda János kisebb költeményei. I. kötet. Bp.,1881, Aigner Lajos, 1 t.+2+293+7 p. Első kiadás. Korabeli kopott aranyozott egészvászon-kötés, az elülső kötéstáblán kis sérüléssel, kissé laza fűzéssel, hiányzó elülső előzéklappal. Ritka!
1943 A Magyar Királyi Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesületének hetvenöt éve 1867-1942. Budapest, 1943, Magyar Királyi Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesülete. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban.