https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 320
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1791601
18581
341
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp.,é.n., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, ex libris-szel.
Das Lot is nicht erreichbar
1792093
18582
341
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pálffy Judit: Szerelmes album. hn.,é.n, Pálffy Judit - Iskolaszolga Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
1758864
18583
341
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Plutharkhosz: Iszisz és Oszirisz. Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta: W. Salgó Ágnes. Bp.,1986, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1322822
18584
341
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szabolcsi Bence: Beethoven. Bp, 1948, Új Idők. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1324591
18585
341
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dormándi László (szerk.): Kis enciklopédia - A tudományok és művészetek összefoglalása. Bp., é.n., Pantheon. 710 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1758932
18586
341
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése. II. kötet: Kisfaludy Károlytól mostanig. Összeállította: Beöthy Zsolt. Bp.,1891, Athenaeum, 1 t.+414 p. Hatodik, javított és bővített kiadás. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel és borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1780803
18626
341
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Polgár Géza: Örök fiatalok, akik látták a múltat. Bp.,1942, Dr. Vajna és Bokor. 16 egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1779664
18627
341
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sax Rohmer: Az arany skorpió. (Fo-Hi.) Keleti misztérium. Fordította: Zsombory István. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarka gyűrött, az egyik sarka kissé hiányos, de belül jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1779101
18628
341
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ernyes Mihály: Fejezetek a rendőrség történetéből. Pécs-Baranya 1952-ig. Bp.,1996, Police Press Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt.
Das Lot is nicht erreichbar
1781302
18629
341
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rendőrség 1993. Szerk.: dr. Csányi Klára. Bp.,1994, (Országos Rendőr-főkapitányság), Ságvári Nyomda-ny. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1781284
18630
341
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rendőrség 1995. Szerk.: dr. Csányi Klára. Bp.,1996, (Országos Rendőr-főkapitányság), Ságvári Nyomda-ny. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 2500 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1781270
18631
341
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rendőrség 1999. Szerk.: dr. Dutka Antal. Bp.,2000, Országos Rendőr-főkapitányság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse