1932 Új Auróra. Irodalmi Almanach az 1932. évre. XI. évf. Szerk.: Dr. Reinel János. Pozsony, Concordia Könyvnyomda és Kiadóvállalat. Kopott félvászon-kötésben, hiányzó szennylappal.
Jókai Mór: Véres könyv. Csataképek a keleti háborúból. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Kiadás XIX. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott.
Reviczky Gyula összes költeményei. Sajtó alá rendezte: Koroda Pál. Bp., 1911, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
József Attila: Szépség koldusa. Versek. Szeged,1980, Somogyi-könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban. József Attila születésének 75. évfordulójára kiadta.
Wilhelm Busch: Páduai Szent Antal. Wilhelm Busch illusztrációival. Fordította: Kende István. Bp.,1958, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Alexandra Rachmanova: Házasság a vörös viharban. Egy orosz diáklány naplója. II. kötet. Fordította: Benedek Marcell. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.