Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 320

József Attila összes versei 1-2.Kritikai kiadás. Közzéteszi Stoll Béla. Bp., 1984. Akadémiai kiadó. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban.
18557.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hegedűs Sándor, ifj.: A sipkásfejű veréb. Regény. A szerző húgának dedikálva! Bp., (1931), Singer és Wolfner. (Globus ny.). 166,[2] p. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban. Egészvászon védőborítóval.
18558.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Lewis Wallace: Ben-Húr. Fordította: Zigány Árpád. Bp.,é.n.,Szent István-Társulat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, ajándékozási sorokkal.
18559.

Rufpreis:
1 000 HUF

Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Borsos Miklós rajzaival.  Keresztury Dezső előszavával. Bp., 1973, Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
18560.

Rufpreis:
1 000 HUF

18561.

Rufpreis:
1 000 HUF

18562.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Bajza József összegyűjtött munkái. III. kötet. Sajtó alá rendezte: Badics Ferenc. Bp., 1899, Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.
18563.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Tarján Vilmos: Pesti éjszaka. Bp., 1940, Szerzői kiadás, 110+2 p. Modern egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták.
18564.

Rufpreis:
2 000 HUF

18565.

Rufpreis:
1 000 HUF

18566.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Francois Villon: Francois Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp.,2002, Forever. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18567.

Rufpreis:
1 000 HUF

18568.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF