Hegedűs Sándor, ifj.: A sipkásfejű veréb. Regény. A szerző húgának dedikálva! Bp., (1931), Singer és Wolfner. (Globus ny.). 166,[2] p. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban. Egészvászon védőborítóval.
Szász Károly: A világirodalom nagy époszai I-II. kötet. Szász Károly művei Centenáriumi kiadás. Bp.,[1929], Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a. II. kötet gerince kopottas, jó állapotban.
Bajza József összegyűjtött munkái. III. kötet. Sajtó alá rendezte: Badics Ferenc. Bp., 1899, Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.
Dr. Huszti József: Latin chrestomathia. A gimnáziumok és leánygimnáziumok V-VIII. osztálya számára. Bp., 1940, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
Lin Yutang: A bölcs mosoly. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1939, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált műanyag védőborítóban, jó állapotban.