Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 320

18509.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jókai Mór művei 10 db:  Egy magyar nábob. I-III. kötet; Politikai divatok. I-III. kötet, Jókai Mór Dekameronja I-III. kötet, A janicsárok végnapjai. Jókai Mór művei 1-6., 29-31.,37. Bp.,1912, Franklin. Kiadói szecessziós, dúsan aranyozott  egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, az egyik kötet szennylapjai belsején ceruzás bejegyzésekkel.
18510.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

18511.

Rufpreis:
2 800 HUF

Somogyi Hírlap Millenniumi Almanach 2001. Szerk.: Dr. Kercza Imre. Kaposvár, 2001, Axel Springer. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18512.

Rufpreis:
2 000 HUF

Várnai Zseni: Egy asszony a milliók közül. Bp.,1966, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban. A szerző, Várnai Zseni által dedikált.
18513.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó.+ Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Fordította: Kiss Imre. Töreky Ferenc illusztrációival. Bp., 1987, Medicina. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18514.

Rufpreis:
1 200 HUF

18515.

Rufpreis:
1 200 HUF

18516.

Rufpreis:
1 000 HUF

18517.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Bartha József: Eszthetika. Tudományos Zsebkönyvtár. Bp.,1910, Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
18518.

Rufpreis:
1 000 HUF

18519.

Rufpreis:
1 000 HUF

18520.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF