Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 320

Illyés Gyula: Csizma az asztalon. [Bp.], é. n., Nyugat. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
18656.

Rufpreis:
2 000 HUF

18657.

Rufpreis:
1 000 HUF

18658.

Rufpreis:
1 200 HUF

18659.

Rufpreis:
1 000 HUF

18660.

Rufpreis:
1 400 HUF

18661.

Rufpreis:
800 HUF

18662.

Rufpreis:
1 000 HUF

18663.

Rufpreis:
2 800 HUF

18664.

Rufpreis:
1 000 HUF

18665.

Rufpreis:
2 000 HUF

18666.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arany János sorozat 3 kötete:  Toldi szerelme. (Ötödik kiadás.)+Toldi. Toldi estéje. Buda halála. Murány ostroma. (Ötödik kiadás.)+Arany János elbeszélő és elegyes költemények. (Új teljes kiadás.) Bp.,1882-1887, Ráth Mór. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borító sarkokkal, két kötet gerince kissé sérült,
18667.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF