William L. Queux: A rejtélyes feleség. I-II. kötet. Világirodalom Gyöngyei. Bp., é.n., Légrády. Kiadó aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
Erdős Renée: Beszerkesztett utak. Ősök és ivadékok III. rész. Bp., é.n, Dick Manó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel. A szerző által aláírt.
Engels Frigyes: Anti-Dühring./Anti-Proudhon. Anti-Dühring. (Dühring úr forradalmasítja a tudományt.) Fordította: Dr. Kemény György. Anti-Proudhon. (A filozófia nyomorúsága. Világosság könyvtár. Bp.,én.,Népszava,(Világosság-ny.),306+2+142 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1943-1944 Nemzeti Könyvtár 5 kötete: Ady Endre: Ifjú szívekben élek. (113. sz.), Jankovich Ferenc: Forr a világ. (109-110. sz.), Asztalos Miklós: És seregek támadtak. (115. sz.), Bibó Lajos: A láp. (114. sz.), Ijjas Antal: Pázmány a nemzetpolitikus. (111-112. sz.) Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.