SM jelzéssel a hídon, feltehetően XVIII sz. végi v. XIX. sz. eleji festő miniatűr munkája: Kerti mulatság. Olaj, elefántcsont. Díszes, üvegezett rokokó stílusú keretben, d: 9 cm / Signed SM, Miniature painting, probably work from the late XVIII. or the early XIX. century: Garden party, oil on ivory, framed, d: 9 cm.
Jelzés nélkül, XVIII v. XIX sz. festő műve, feltehetően 1600 körüli flamand alkotás után: Madonna a kisdeddel és szentekkel. Olaj, fémlemez, sérült. Díszes, reprezentatív, kissé sérült antik fa keretben, 39×26 cm/ Unsigned work of an 18th or 19th century painter, probably after a painting by a flamish master around 1600: Madonna with Jesus and saints. Oil on metal plate, damaged. In damaged antique wooden frame. 39×26 cm
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. német művész alkotása: Jelenet szenttel és angyalokkal. Tus, papír, sérült (lap széle szakadással. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 233/2004 sz. bírálati címkével. / Unsigned, probabla work of a German artist from the XIX. century: Saint with angels. Ink on paper, damaged (tear on the side). With label of judgment no. 233/2004 of the Hungarian Museum of Fine Arts on the reverse.
Prihoda István (1891-1956), C. Vogel pinx: Jézus gyerekekkel. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda). Régi, korabeli, arany színnel szegélyezett paszpartuban, 64×49 cm. Ritka, nagy méretű alkotás!
Jan Schonhoven (1914-1994) Kiállítási katalógus (1972) dombornyomott műmelléklettel Sorszámozott 398/660. 34 kiállítási kép reprodukciójával. Kiadói papírdobozban. / Jan Schonhoven (1914-1994): Casette-catalogue Box of cardboard with lid, carborundum media on hand-made paper, black and white offset prints Numbered 398/600
Gross Arnold (1929-2015): Kis karácsony. Színes rézkarc, papír. Jelzett, próbanyomat. Lap szélén nagyon apró foltokkal. 6 db különböző színű változata egy azon rézkarcnak egy lapon. 23,5x28,5 cm. / Arnold Gross (1929-2015): Small christmas. Etching on paper. Signed, pilot print. With very small spots on the side of the sheet. 23,5x28,5 cm.
Báró Mednyánszky László (1852-1919): Folyóparti táj, 1880-as évek. Olaj, vászon, kartonra ragasztva. Jelezve jobbra lent, olvashatatlan ajánlási sorokkal. Hátlapján Magyar Nemzeti Galéria 890/961 sz. bírálati címkéjével. A festményt azonosította Bellák Gábor művészettörténész. 25x31,5 cm / László Mednyánszky, Ladislav Medňanský (1852-1919): Landscape at the river, around 1880-89. Oil on canvas, glued on cardboard. Signed lower right, with unreadable dedication lines. With Hungarian National Gallery jury label 890/961 on the reverse. The painting was identified by art historian Gábor Bellák. 25x31,5 cm