Tétel

Rufpreis:

60 000 HUF

Beschreibung:

Jelzés nélkül, XVIII v. XIX sz. festő műve, feltehetően 1600 körüli flamand alkotás után: Madonna a kisdeddel és szentekkel. Olaj, fémlemez, sérült. Díszes, reprezentatív, kissé sérült antik fa keretben, 39×26 cm/ Unsigned work of an 18th or 19th century painter, probably after a painting by a flamish master around 1600: Madonna with Jesus and saints. Oil on metal plate, damaged. In damaged antique wooden frame. 39×26 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit