Tétel

Rufpreis:

48 000 HUF

Beschreibung:

SM jelzéssel a hídon, feltehetően XVIII sz. végi v. XIX. sz. eleji festő miniatűr munkája: Kerti mulatság. Olaj, elefántcsont. Díszes, üvegezett rokokó stílusú keretben, d: 9 cm / Signed SM, Miniature painting, probably work from the late XVIII. or the early XIX. century: Garden party, oil on ivory, framed, d: 9 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit