Brutmann 821 jelzéssel: A műkereskedő. Akvarell, tus, papír. Jelzett. ... https://www.darabanth.com/de/34-Gross-Auktion/34.1/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~14416/Brutmann-821-jelzessel-A-mukereskedo-Akvarell-tus-papir-Jelzett-821-Brutmann-jelzessel~II2169873
2169873
10183
34
50000
Rufpreis:
50 000 HUF 135,50 EUR , 156,25 USD
Beschreibung: Brutmann 821 jelzéssel: A műkereskedő. Akvarell, tus, papír. Jelzett. / 821 Brutmann jelzéssel: The art dealer. Watercolor, ink. Signed: Brutmann 15,5x20,5 cm
: bk