Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 190

Udvardi Erzsébet (1929-2013): Balaton. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 25x80 cm. / Erzsébet Udvardi (1929-2013): Balaton. Oil on wood fibre, signed, framed, 25x80 cm
10168.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75
34

Kunt Ernő (1920-1994): Színes táj, 1993. Olaj, farost. Jelzett. 57x76 cm / Ernő Kunt (1920-1994): Colourful landscape, 1993. Oil on wood fibre, signed. 57x76 cm
10169.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Szép György (1944-): Az éjszaka fényei. Olaj, farost, jelzett, datált (1989), keretben, 60×60 cm. Szép György festőművész Marosvásárhelyen született és ott végzett a Képzőművészeti Líceumban. Munkái ritkák a műkereskedelemben, aukciókon. / György Szép (1944- ): ÍThe lights of the night. Oil on fiberboard, signed, dated (1989), framed, 60×60 cm. György Szép was born in Targu Mures, Romania, where he studied at the Lyceum for Fine Arts. His works are seldom at auctions.
10170.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Kokas Ignác (1926-2009): Viadukt. Plextol, farost, jelzett. Fa keretben, 31,5×46 cm
10171.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
13

10172.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ifj. Guti József Soma (1946-): Homokos part (szürreális táj). Olaj, farost, jelzett, két apró sérüléssel. Hátoldalán a művész címkéjével és rajta a MNG kiviteli bélyegzőjével valamint olasz nyelvű címkékkel. A művész 1987-89 között Olaszországban és Szardínia szigetén élt és dolgozott, ebben az időszakban több művet alkotott Salvador Dali szürrealista stílusában. Hasonló festmények szerepeltek id. Guti József és Guti J. Soma kiállításán, 2018.10.30.- 2019.01.13., Vigadó Galéria, Budapest. 55×70 cm / József Guti the younger (1946-): Sandy coast (surrealistic landscape). Oil on board, signed, with two very small damages. The artist's label on the back, with the export stamp of the Hungarian National Gallery on it and with two labels in italian language. Guit lived in Italy between 1987-89 and created several paintings in the surrealistic style of Salvador Dali. 55×70 cm
10173.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Sassy Attila (1880-1967): Lucifer. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 22,5×17 cm / Attila Sassy (1880-1967): Devil. Pastell on paper, signed. Framed with glass. 22,5x17 cm
10174.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Lazetzky Stella (1924 - 2014) : Képeslap terv. Akvarell, papír, dedikált, paszpartuban, 12x16 cm
10175.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1967-75, össz 8 db szocialista jubileumokhoz épületdekoráció terv: Budapest felsz. 30-ik évfordulója, Tanácsköztársaság 50. évfordulója, KMP-MSZMP 50. évfordulója stb  Vegyes technika, papír, egyik Pusztai Bálint (?) jelzéssel, ca. 20×14 és cm
10176.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kővágóné Zsóri Balogh Erzsébet (1955-): Múzsa I. Tűzzománc, jelzett, hátoldalán két német nyelvű tanúsítvánnyal és a művésznő monogrammal jelzett viaszpecsétjével, fa keretben, 26×19 cm
10177.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Vén Edit (1937-): Kosaras lány. Zománcfesték, kerámia,  jelzett a hátoldalán is, fa keretben, 15×15 cm
10178.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Czinke Ferenc (1926-2000): Női arc. Tűzzománc, fém lap. Jelzett, keretben. 38x27 cm
10179.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF