Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 190

Hermann Lipót (1884-1972): Gerő Ödön műkritikus, újságíró portréja. Ceruza, tus, papír, jelzett és dátumozott (Budapest, 1911. jan. 2., Herman Lipót), 11,5x8,5 cm
10144.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
9

Háry Gyula (1864-1946): Batthyány tér, Budapest. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, reprezentatív fa keretben, 29×23,5 cm / Gyula Háry (1864-1946): Batthyány tér, Budapest. Watercolour on paper, signed. Framed with glass. 29x23,5 cm
10145.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Tibai Takáts János (1876-1943): Tabán, Hadnagy utca, 1927. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, régi sérült fa keretben. 50x35 cm
10146.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Frank Frigyes (1890-1976): Budai öreg ház, 1963. Szén, ceruza, papír, jelzett. Kasírozva. Üvegezett fa keretben. 23,5×31 cm / Frigyes Frank (1890-1976): Old house in Buda, 1963. Coal on paper, signed. Mounted. Framed with glass. 23,5×31 cm
10147.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kmetty János (1889-1975): Szentendrei részlet. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (Kmetty), lap közepe kissé foltos. Díszes, üvegezett fa keretben, 21,5×27,5 cm / János Kmetty (1889-1975): Part of Szentendre. Watercolour on paper, signed, middle part of the paper a bit spotty. Framed with glass. 21,5×27,5 cm
10148.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Boromisza Tibor (1880-1960): Dunapart. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent (rovásírással és Boromisza Tibor). Halvány ajándékozási sorokkal: Dr. Gergely Károly barátunknak magyar szeretettel (?), Boromisza Tibor. Üvegezett, régi fa keretben, hátoldalán Szilágyi üveges és képkereskedő régi címkéjével, 28,5×42,5 cm / Tibor Boromisza (1880-1960): At the bank of the Danube. Mixed technique on paper, signed, with autograph dedication lines. Framed with glass. 28,5×42,5 cm
10149.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
18

10150.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Istókovits Kálmán (1898-1990): Behordás. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán címkével, amelyen 1957-es bélyegző szerepel. Üvegezett, sérült fa keretben, 21,5x30 cm
10151.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Olaszy Sándor (1902-?): Esztergomi utcarészlet a bazilikával. Olaj, fa, jelzett és datált (Olaszy S 956 Centenárium), fa keretben, 50×40 cm
10152.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Pádua Kálmán (1885-1958): Folyómenti táj (Szentendre?). Olaj,fa, jelzett, fa keretben. 21,5×27 cm.
10153.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10154.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Bajor Ágost (1892-1958): Esztergom. Olaj, vászon, jelzett, restaurált. Díszes fa keretben, 55,5×47 cm / Ágost Bajor (Bayer): Esztergom. Oil on canvas, signed, restored. Framed. 55,5x47 cm.
10155.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF