Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 190

10156.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10157.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Fényes Adolf (1867-1945): Iskolás gyerek. Tus, papír, Jelzett FA és hátoldalán teljes autográf aláírással. Proveniencia: Gerő Ödön művészeti szakíró, újságíró lánya, Gerő Zsófia (1895-1966) hagyatékából. 11,5x8,5 cm
10158.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Alkonyati fények. Olaj, rétegelt lemez, jelzett, üvegezett, sérült blondel keretben, 50×59,5 cm / Béla Iványi Grünwald (1867-1940): Lights during sunset. Oil on panel, signed, framed. 50x59,5 cm
10159.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Koszta József (1861-1949), Prihoda István (1891-1956): Marokszedők. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Koszta József). Paszpartuban. 23×28,5 cm
10160.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
10

Vén Emil (1902-1984): Makó télen, 1933. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fa keretben, 50×65 cm / Emil Vén (1902-1984): Makó in winter time, 1933. Pastell on paper, signed, with descrption on a reverse label. Framed with glass. 50x65 cm
10161.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Fejér Csaba (1936-2002): Tiszapart télen. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 40×65 cm / Csaba Fejér ((1936-2002): Banks of the river Tisza during winter. Oil on wood fiber, framed, 40x65 cm
10162.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13
9

Fodor József (1935-2007): Napraforgók. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fa keretben, hátoldalán a művész autográf feliratával, 40x70 cm
10163.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Lóránt János Demeter (1938-):Egyedül. Monotípia, papír, jelzett és datált (Lóránt János 1977?). Autográf ajándékozási sorokkal. 39×42 cm
10164.

Rufpreis:
12 000 HUF
9

Holló László (1887-1976): Lovasszekér a viharban. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 60x80 cm / Holló László (1887-1976): Wagon in the storm. Oil on canvas, signed. Framed, 60x80 cm
10165.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

Tenkács Tibor (1913-1998): Utcán (Tokaj vagy környéke?). Olaj, vászon, jelzett (Tenkács 973). Fa keretben. 60,5×80,5 cm / Tiboir Tenkács. On the street (Tokaj or surrounding area?). Oil on canvas, signed. Framed. 60,5x80,5 cm
10166.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10167.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF