Szász Endre (1926-2003): Turbános férfi. Tus, papír, jelzett a paszpartun, autográf ajándékozási sorokkal: "Wittmann Dr. úrnak hálás tisztelettel, Szász Endre, Bp., 1958." Proveniencia: Korábban dr. Wittmann István orvos tulajdonában.4,5x4,5 cm
Almásy Aladár (1946-): Miltonnak szellem jelenik meg. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal 1997-ből. Átkarcolt próbanyomat, művészpéldány E.A III/VI. Hátoldalán Rézkarcoló Alkotóművészek Közössége pecsétjével. Lap tetején és alján apró szakadásokkal, mű ép. 33,5x29,5 cm
Szentandrássy István (1957-2020): Bikaviadal (Federico Garcia Lorca illusztráció). Ceruza, papír, jelzett és datált (2004), hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal 2005-ből. Díszes, üvegezett keretben 28×38 cm. / István Szentandrássy (1957-2020): Bull fight (Federico Garcia Lorca illustration). Pencil on paper, signed and dated (2004), with autograph dedicated lines on the back. Framed, 28x38 cm.
Szemethy Imre (1945- ): Akadémiai levelező tag portréja. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Szemethy Imre 71), autográf ajándékozási sorokkal. Tudomásunk szerint a művész fiatalkori alkotása korábban nem szerepelt árverésen. Ritka! Lap bal szélén vékony csíkkal. 25x22 cm
Némethy Sándor (1955-): A bolondok királya törvényt ül. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Kiállítva: Némethy Sándor egyéni kiállítása, Szeged, 1981. A művész részletekben igen gazdag, 1981-ben született főműve a Kádár-rendszer kritikája. Némethy Sándor 1984-ben Svédországba emigrált, majd a 2000-es években tért haza Magyarországra. Üvegezett fa keretben. 50×70 cm
Kopasz Márta (1911-2011): Géniusok. Linó, jelzett, számozott 10/10. Hátoldalán autográf felirattal, mely szerint kiállítva 1990-ben a Szegedi Szépmíves Céh tárlatain, Szegeden és Temesváron. 17x15cm
Rékassy Csaba (1937-1989): Italozók. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, RCS, Rékassy Csaba Baráti Kör és Bp. Iparműv. Múzeum 1997-ápr.25-máj.25 bélyegzővel. 1997.ápr.25-máj.25 között rendezték a művész életmű kiállítását az Iparművészeti Múzeumban. Üvegezett fa keretben, 6x18 cm. Ritka!