Tétel

Rufpreis:

42 000 HUF

11

Beschreibung:

Némethy Sándor (1955-): A bolondok királya törvényt ül. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Kiállítva: Némethy Sándor egyéni kiállítása, Szeged, 1981. A művész részletekben igen gazdag, 1981-ben született főműve a Kádár-rendszer kritikája. Némethy Sándor 1984-ben Svédországba emigrált, majd a 2000-es években tért haza Magyarországra. Üvegezett fa keretben. 50×70 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner